Víkend plný skvělých akcí

Nadcházející víkend nabídne v kadém městě mimořádně lákavou akci. v Kralupech to budou motomanévry, které přitýhnou pozornost všech milovníků jednostopých motorových strojů, u Neratovic bude znít kvalitní Jazz a na Mělníku se představí mladí hudebníci a také kapela Rybičky 48.

Rybičky 48 na Mělníku - pátek 4. září

V rámci koncertního projektu EKOMPILACE se bude na mělnickém náměstí Míru již od 15 hodin odehrávat vystoupení různých nadějných hudebníků, kteří koncertem podpoří myšlenky šetrného přístupu k životnímu prostředí a třídění odpadů. Vrcholem akce pak bude koncert kapely Rybičky 48, který by měl začít kolem 23 hodiny. Vstup je zdarma, přítomným bude zdarma rozdáváno také CD s písněmi osmi rockových kapel (a infomracemi o třídění odpadů).

Švejkovy motomanévry v Kralupech - sobota 5. září

Akce určená všem milovníkům motorek i široké veřejnosti začíná srazem v restauraci U Kohouta v Žižkově ulici v 9.30 až 10.30 hod. Dopoledne se účastníci budou věnovat občerstvení, aby v půl jedné mohli vyrazit na spanilou jízdu motorek a autoveteránů v délce třiceti kilometrů. Trasa povede městem a dále přes Veltrusy a Velvary. Cíl bude opět U Kohouta. V 15 hodin začne na místě Švejkova olympiáda doplněná hudební produkcí, která se očekává do 18. hodiny.

Jazz ve křoví v Jazz zahradě

Stejný den v 18 hodin začne tradiční jazzový festival v Jazzové zahradě na Staré štaci (u přejezdu před odbočkou na Neratovice po hlavní silnici směr Praha). Vystoupí Modrá synkopa, Pěvecký sbor Chrapot, Elvis Presley is Alive a Revival Swing band doplněný o Rosťu Pechouška. Vstupné činí rozumných 120,- korun.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz