Vybavujeme domácnost

V dnešním článku o bydlení poradíme, jak si vybavit bydlení levným nábytkem od našich sousedů, podíváme se na nabídku sedacích vaků a také na teplovzdušné rozvody, pomocí kterých rozvedete teplo z krbu klidně po celém domě.

Katalog laciného nábytku

Potřebujete vybavit bydlení novým nábytkem a nedostává se vám peněz nazbyt? Pak budete hledat možnost nakoupit nový, ale cenově dostupný nábytek. Levný nábytek můžete nakupovat na tomto odkaze. Jedná se o slovenský eshop s laciným nábytkem. Novou obývací stěnu můžete mít za částky kolem 111,- eur a nevypadá vůbec špatně. V eshopu jsou dostupné nejen obývákové stěny, ale takřka veškeré potřebné vybavení – šatní skříně, komody, pracovní stoly, tv stolky, postele, knihovny, matrace, vitríny, sedačky… Nábytek můžete kupovat jak po jednotlivých kusech, tak v setech podle určení. Studentský pokoj vybavíte nábytkem od 213 eur (obsahuje nízkou skříň, komodu, šatní skříň, pracovní stůl), jídelnu od 342,- eur (vitrína, komoda, příborník, police), ložnici od 243,- eur (šatní skříň, dvoulůžko 160cm, noční stolek, 2 regály, 2 police). V nabídce je neustále akční zboží za ještě výhodnější ceny.

Sedací vaky

Sedací vaky z eshopu GOTANA, s.r.o. si zamilují nejen děti, ale k pohodlnému sezení je mohou využít i starší členové rodiny. Nabídky, které můžete vidět v uličkách obchodních center vypadají směšně, když se podíváte na ceny ve zmíněném eshopu. Malé sedací vaky jsou k dispozici již od 25,- eur. Dětské vaky mohou mít podobu nejrůznějších zvířátek, což děti ocení. Společenský prostor vašeho bydlení nebo obývák, když přijde návštěva, můžete doplnit taburety. Taburety z hrubé bavlny jsou na prodej za ceny již do  20,- eur. V eshopu se nabízejí také exteriérové sedací vaky, které se hodí na terasy, pod pergoly, nebo dobřš poslouží jako odpočinková zóna sportovních center. V nabídce eshopu jsou také náhradní náplně do sedacích vaků. Ceny za dopravu ze Slovenska zboží příliš neprodraží.

Teplovzdušné rozvody – z jednoho krbu vytopíte celý dům

Pokud si pořizujete do svého domu krb, je při dnešních cenách za energie dobré myslet na to, abyste jeho pomocí mohli vytápět nejen místnost, ve které je krb instalován, ale také ostatní prostory domu. Ideální je na to myslet již při stavbě domu, ale nic není ztraceno ani poté. K rozvodu tepla pod domě slouží teplovzdušné rozvody. Laicky jde říci, že se jedná o potrubí, kterým od krbu proudí horký vzduch do místností, kde má teplovzdušný rozvod výdech. Pomocí rozvodů můžete horký vzduch šířit do vzdálených místností vašeho domu. Při menších vzdálenostech se horký vzduch dokáže šířit samovolně, pokud je váš dům rozlehlý, slouží jako pomocník pro distribuci horkého vzduchu pomocný ventilátor. Každopádně pokud si rozvody tepla od krbu do domu pořídíte, oceníte to na účtě za vytápění hned po první topné sezóně. 


end is near

Kontakt

iSoutok.cz