Vybavujeme interiér

Vytvořit pohodlný a útulný domov, který nebude pouze hezký na pohled, ale bude i funkční. Do módy se vrací přírodní materiály a sedací vaky.

Použijte v interiéru dřevo z Tater

Kvalitní a cenově dostupné dřevěné obklady nemusí pocházet z exotických dálek. Interiér lze obkládat i prvky ze dřeva pocházejícího z Tater. Výborná kvalita pečlivě připraveného smrkového dřeva, které je vysušené a obroušené.

Nemusíte se bát ani složité montáže. Tatranský profil má vybroušené drážky tak, aby do sebe jednotlivé kusy dřeva přesně zapadaly a instalaci tak zvládne každý průměrně zručný domácí kutil. Jednotlivé kusy dřeva se k sobě nemusí ani lepit, instalace tak není ani časově náročná.

Cena? Od tří eur za m2!

Dřevo se hodí na obklady i podlahy

Přírodní materiály dům vždy oživí. Pocitově dodává stěna obložená dřevem „teplo“. Přírodní struktura dřeva dodává místnosti vždy zajímavou atmosféru. Dřevěné obklady TM DREVO MATERIAL  se nabízejí v rozmezí od 3 do 5,2 eur za m2. Samozřejmostí je nabídka lišt a montážních latí.

Dřevo se hodí nejen jako obklad stěn, ale také pro podlahu. Při použití dřeva oceníte jeho izolační schopnosti. Použít se dá také na venkovní obklady, ploty a nejrůznější konstrukce.

Pohodlí sedacích pytlů si zamilujete v každém věku

„Sedací pytle jsou dobré pro děti.“ Tak na toto tvrzení zapomeňte. Děti sedací pytel určitě ocení, ale dnešní sortiment je natolik široký, že vyhoví všem členům rodiny. V nabídkách sedacích pytlů naleznete takové, které jsou určeny pro lenošení jedné osoby, velké, které nahradí pohovku, pohodlné, který velmi připomínají luxusní křesla nebo pro lenošení stvořené „nedělníky“. Materiály, ze kterých se sedací vaky vyrábí, je celá řada. Mezi nejoblíbenějšími je plátno, kůže, nylon, plyš a semiš. Pro výběr z bohaté nabídky sedacích pytlů klikněte zde. A pozor – pokud se stanete fanouškem stránky na Facebooku, máte slevu 5%.

 

 


end is near

Kontakt

iSoutok.cz