Vybavujeme obývací pokoj

Obývací pokoj bývá centrem rodinného života v bytě nebo domě. V této místnosti se nejčastěji potkává celá rodina. Výběrem dobrého nábytku můžete tomuto prostoru hodně pomoci.

Obývací pokoj zařiďte nábytkem, který plní funkci a zároveň reprezentuje

Obývací místnosti v bytě či v domě zastávají ještě další funkci – jsou místnostmi, kam pouštíme návštěvy. I na to je třeba myslet při jejich zařizování. Nábytek by měl plnit funkci nejen účelovou (pro rodinu), ale i reprezentativní.

V dřívějších dobách byli lidé nuceni svůj obývák využívat až příliš funkčně jako skladovací prostor. Většina moderních domů a bytů již disponuje samostatnými místy nebo přímo místnostmi s úložnou funkcí, proto jsou moderní obývákové stěny navrhovány mnohem vzdušněji. Umožňuje jim to také stát se svým způsobem ozdobou místnosti. Základem obývací místnosti by kromě pohodlné pohovky měla být stěna, na které (nebo za kterou) bude umístěna televize, která poslouží pro umístění doplňků (ať už praktických, jako hodiny, nebo ozdobných, jako designové ozdoby) a konferenční stolek, který poslouží pro uložení ovladačů od elektronické výbavy místnosti, čtení a nápojů či drobného občerstvení. Pokud nechcete mít doma „Polsko“ nebo Ikeu, ale chcete vystoupit z davu běžného bytu, doporučujeme inspirovat se nabídkou Slovenského nábytku, který je velmi dobrým kompromisem ceny a kvality. Více o nabídce slovenského nábytku pro obývací pokoje na albero.sk

Krb není výsadou rodinných domů

Určitě se shodneme, že plápolající oheň v krbu dodá zejména zimním večerům kouzlo. Krby již nejsou výsadou rodinných domů. Již několik let se na českém trhu nabízejí tzv. biokrby. Jedná se o speciální krby, které místo dřeva spalují biolíh a které nepotřebují žádný odvod splodin, tedy ani komín. Nejčastěji se byty vybavují závěsnými biokrby, které umístíte na zeď, u větších prostor je ale lepší volbou jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska využití tepla, které z krbu jde, volně stojící krb. Menší volně stojící krby je možné po místnosti nebo rovnou celém bytě přemisťovat dle potřeby. Firma Biokamin EU s.r.o. má širokou nabídku závěsných, volně stojících i vestavných krbů. Nejlevnější kvalitní biokrb pořídíte od cca 10.000,- korun.

Hrajte poker, napodobte Jana Staška

A co doma dělat, když už máte vybaveno? Můžete zkusit z pohodlí domova napodobit nejslavnějšího českého pokerového hráče, vítěze turnaje z Los Angeles Jana Staška. Ostatně sázkám a hrám po internetu propadá stále více Čechů. Dříve chodívali chlapi do hospod na mariáš, ten je u mladší generace vytlačován na pravidla jednodušším pokerem. Video poker nemusíte hrát rovnou o miliony, ale o drobné a pro zábavu například na tomto odkaze. A nemusí z Vás hned vyrůst nový Staško, takže pokud se chcete mezi hráče pokeru přidat, hrajte s rozumem!


end is near

Kontakt

iSoutok.cz