Vyberte dárek, který potěší

Potěšit blízkého člověka dárkem, který mu udělá radost. Na to myslíme, když se blíží vánoce, svátek nebo narozeniny.

Nákup vánočních dárků usnadní e-shop

Stále více lidí se snaží vyhnout v předvánoční době přeplněným obchodním centrům a nakoupit z pohodlí domova. Výhodou internetových obchodů bývá také bohatší výběr dárkového sortimentu a výhodnější cena. Vybrat vánoční dárky, které jsou originální a přesto užitečné je čím dál těžší. Největší radost uděláte vánočním dárkem, který splní přání, nebo jím dáte najevo, že obdarovaného člověka znáte. „Dobrým tipem na vánoční dárek pro milovníky sudoku je sudoku kostka, která nabízí nespočet variant a je zábavným společníkem při večerech, víkendech nebo na cestách. Na rozdíl od elektronických sudoku se nikdy nevybije, koupím ji na vánoce bráchovi,“ popisuje Katka Havlová. „Vybrat vánoční dárek pro tátu, milovníka vína, je jednoduché. Protože si víno vystavuje, koupím mu nějaký designově povedený stojan vyrobený z ocelového řetězu. Vánoční dárek pro mámu bude větším oříškem. Vybírat asi budu nějaký drobnější šperk od firmy Swarovski. Pro kamarádky a kamarády pak budu hledat nějaké vtipné drobnosti. Myslím, že bio pero nebo bio nákupní taška s dobrým potiskem by byla fajn,“ doplňuje svůj výběr Katka. Svůj nákup uskuteční prostřednictvím e-shopu. „Po tlačenicích v obchodech při shánění vánočních dárků fakt netoužím.“

Páry si často darují dovolenou

Partnerské páry a manželé volí často mezi dárky dovolené. V dnešní hektické době bývají společně strávené okamžiky vzácností. Vzít si volno a vyrazit na dovolenou nejen v hlavní sezoně se stává běžnou věcí. „Přítelkyně má narozeniny krátce po vánocích. Protože máme za sebou oba hektický rok, rád bych ji vzal na dovolenou, kde si společně odpočineme a budeme mít čas jeden na druhého,“ řekl nám Marek Petera. „Baví mě vybírat z nabídek last minute dovolených. Za rozumné peníze vyberu dobré místo i dobrý hotel,“ popisuje svůj záměr nad stránkami dovolenka.travel. A proč volí slovenský server s last minute dovolenou? „Manželka je ze Slovenska, po svátcích tam vždy jedeme za rodinou. Že si dovolenou u rodiny prodloužíme o dovolenou s odletem z Bratislavy bude překvapení,“ dodává s úsměvem Marek.

Studenti touží po letenkách. Chtějí cestovat nezávisle.

Mladí lidé touží po samostatnosti a nezávislosti. Čím dál více jich cestuje „na vlastní pěst“ bez cestovních kanceláří nebo organizovaných výletů. „Chtěl bych se sám vydat na prodloužený víkend do Londýna. Byl jsem tam vloni se školou, ale spoustu věcí jsem neviděl. A víc než anglicky jsem mluvil česky. Chci si to prostě zkusit sám,“ říká Honza Svátek z Kralup. Mohlo by se zdát, že jeho přání není zrovna skromné. Levné letenky nejsou žádnou utopií. Koupit letenku za pár set korun nebo eur dnes není problém. Levné letenky se nakupují hlavně po internetu a s časovým předstihem. Nejlepší cenu letenek dosáhnete, když cestujete pouze s příručním zavazadlem a na letišti se sami odbavíte u elektronických terminálů. Levnou letenku můžete zakoupit nejen u nízkonákladových společností. Výhodné ceny letenek nabízí i známé společnosti při málo vytížených spojích. Dobrým tipem pro nákup levné letenky je podívat se nejen na tuzemské nabídky. Počet levných letenek je často omezen na danou zemi, prostřednictvím zahraničního serveru koupíte levné letenky třeba i v době, kdy v tuzemsku již budou vyprodané. Pro zobrazení například slovenské nabídky levných letenek klikněte sem. Dostanete se na nabídku levných letenek s odlety ze Slovenska, z Prahy a dalších měst.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz