Začínáme podnikat

Připravili jsme si pro Vás několik rad do začátku podnikání. Projdeme si, jak založit společnost s ručením omezením, jak si zřídit sídlo takové společnosti a poradíme, jak ušetřit na tisku dokumentů.

Spěcháte? Kupte si připravenou firmu.

Stát se majitelem s.r.o. je jednodušší, než si myslíte. Samozřejmě můžete absolvovat celou náročnou cestu se sepsáním zakladatelské listin u notáře, pořízení živnostenského listu na jméno vaší firmy, podání návrhu na registraci u rejstříkového soudu a za každý z těchto úkonů platit a trávit s ním čas. Nebo můžete zvolit cestu jen o málo dražší, ale o mnoho jednodušší. Na Českém i Slovenském trhu působí řada společností, která se právě na služby se zakládáním s.r.o. nebo prodej již založených s.r.o. specializují. Na služby spojené se založením s.r.o. nebo koupí s.r.o. se můžete podívat na tomto odkaze. Vlastní firmu si při koupi ready made s.r.o. (tak se předpřipravené firmy nazývají) můžete pořídit a začít jejím jménem podnikat doslova za pár minut.

Každá firma potřebuje sídlo. Najímat kancelář kvůli tomu nemusíte.

Stejně jako každý občan musí mít trvalé bydliště, každá firma musí mít své sídlo. Sídlo firmy je rozhodující pro příslušnost k živnostenskému, finančnímu a dalším úřadům. Pokud se bojíte, že kvůli pořízení firmy budete muset pronajímat drahé kanceláře, bát se nemusíte. Jednou ze služeb, které poskytují firmy specializované na služby pro podnikatele je možnost zřízení takzvaného virtuálního sídla společnosti. Na přehled služeb spojených s poskytováním sídla s.r.o. se můžete podívat na adrese companyconsulting.sk. Virtuální sídlo neznamená, že uvedená adresa neexistuje. Naopak. Na uvedené adrese splníte za mírný poplatek všechny náležitosti, které zákony požadují, tedy že firma bude mít svou poštovní adresu, sídlo bude mít řádně označeno a v místě sídla bude možné jednat s úřady. Výhodou takovéhoto řešení je skutečnost, že většina takovýchto sídel disponuje recepcí, kde za vás mohou být přebírány písemnosti, může zde být vaše telefonní nebo faxová linka a to vše cca 10x levněji, než kdybyste si stejné sužby zajišťovali pronájmem prostor a hrazením mzdy vlastní administrativní síly. Výhodou virtuálních sídel firem je i fakt, že eliminují rizika spojená s případným umístěním sídla firmy do vašeho vlastního bytu či domu.

Šetřete náklady nákupem tonerů Canon v eshopu glfarby.sk

Tisk faktur a dalších dokladů, prezentačních materiálů firmy, výročních zpráv, zakázkových a dodacích listů…. Tiskárny se u fungující firmy nezastaví. Tiskárny Canon nabízejí dlouhodobě dobrý poměr mezi pořizovací cenou, náklady na tisk a tiskovou kvalitou. Tiskárny, kopírky a faxy od této známé firmy tak naleznete v mnoha kancelářích. Pokud si chcete náklady na tisk hlídat, doporučujeme nevyužívat servisních služeb nejrůznějších společností, které vám sice nové tonery doručí i s dovozem a instalací, ale za těchto pár jednoduchých úkonů, které zvládne opravdu snad každý, si dost naúčtují. Schválně porovnejte své náklady na tonery do vašich kancelářských zařízení Canon a ceny, za jaké tonery Canon koupíte na internetu. Možná budete překvapeni, kolik dokážete na nákupu tonerů Canon ušetřit.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz