Zápas rómského klubu se dohraje na policii a u soudu

Neratovický fotbalový klub SK Roma se opět postaral o pozdvižení. Nedlouho poté, co jeho příznivec napadl přímo při zápase hráče, nedohráli zápas samotní fotbalisté. Ze hřiště odešli kvůli údajnému rasismu.

Zápas třetí třídy mezi Čečelicemi a SK Roma tak již řeší Policie ČR a brzy ho bude řešit i Okresní fotbalový svaz a soudy. Nejedná se přitom o první problém spojený s tímto klubem.

V uvedeném utkání, které předčasné skončilo po patnácti minutách, mělo nejprve dojít k faulu hráče SK Roma na domácího hráče, za který faulující obdržel žlutou kartu. Následovat měly rasistické urážky domácích hráčů na hráče hostující. Zaznít mělo mimo jiné: „Hitlera na vás,“ nebo urážky intelektu hráčů z Neratovic. Domácí Čečelice toto odmítají. Zápas již vyšetřuje policejní oddělení z Kostelce nad Labem.

Jiný incident na utkání tohoto rómského klubu se odehrál na začátku května. Své domácí zápasy hraje klub v Tuhani. Při utkání s Horními Počáply, kdy za stavu 2-0 pro SK Roma podnapilý fanoušek tohoto týmu napadl přímo na hřišti vlastního (!) brankáře a zápas byl předčasně ukončen.

A pak, že se fotbal na této úrovni hraje „pro radost a pro žízeň“ : - /

Zdroj: Deník Sport, článek ZDE

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz