Zase na nás shlíží. Kdo? Politici!

politici

Krize nekrize, dva měsíce před volbami (a je jedno jakými) jsou ulice měst zaplaveny politickou reklamou. Typickým prvkem mediálních kreativců politiků je držet se zásady obličej a heslo. Krajské volby jsou pro život na Mělnicku důležité. Proč? Čtěte dál.

Mělnický okres měl doposud vždy svého zástupce v nejužším vedení kraje. Ať už za Bendla náměstkyni Nohýnkovou (ODS, školství), tak za Ratha radního pro školství Němce (ČSSD). Zajímavé je, že z jejich práce na kraji nejvíce těžil venkov (opravené školy, hasičské zbrojnice a veřejná osvětlení) a městské projekty a žádosti o podpory kraje byly často nevyslyšeny. Kralupští by mohli vyprávět asi nejvíce…  Možná i proto je rozmrzelost voličů ve městech našeho okresu veliká a příliš se jim k volbám nechce. Přitom pozor – náš region je na výsledku voleb velmi závislý. Ptáte se proč? Cestujete veřejnou dopravou vy nebo vaše děti? Máte rodiče nebo prarodiče v domově seniorů? Jezdíte autem po rozbitých silnicích mezi městy nebo do Prahy? Chtěli byste konečně pořádnou cyklostezku podél Vltavy a Labe? Tak právě o těchto věcech vlastně ty volby jsou…

Oslovili jsme za vás dnes mailem ty tváře, které na našich ulicích vidíme nejčastěji. Kandidáty na hejtmana/hejtmanku z volebních uskupení ČSSD, ODS, KSČM, KDU-ČSL, NSLEV21 a SPOZ. Tedy profesí zvěrolékaře, doktora, ekonoma, umělce – muzikanta, redaktorku a chirurga. Jejich reakce (pokud se jich dočkáme :-)), Vám přineseme v následujících dnech.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz