Zůstává Vamed Meditera v Neratovicích?

Vamed Mediterra zůstává provozovatelem Městské nemocnice v Neratovicích i po odkoupení akcií Mělnické zdravotní. Mluvčí společnosti Dagmar Dvořáková nám odpověděla na naše dotazy.

Počítá Vamed Mediterra se zachováním provozu v Městské nemocnici v Neratovicích i po převzetí Nemocnice Mělník?

Postupné rozšiřování činností a služeb společnosti VAMED Mediterra v rámci českého trhu je součástí dlouhodobé strategie společnosti. Jen v letošním roce došlo k akvizicím dvou zdravotnických zařízení v ČR - konkrétně se jednalo o Nemocnici sv. Zdislavy v Mostištích a Centrum léčby pohybového aparátu v Praze. V současné době žádnou další akvizici potvrdit nemůžeme.

Uvažuje Vamed Mediterra o optimalizaci poskytované zdravotní péče v neratovické nemocnici? Pokud ano, je již známo jakých úprav zdravotní péče by se optimalizace dotkla?

Provozování zdravotnických zařízení a poskytování kvalitní péče je primárním stavebním kamenem činnosti společnosti VAMED Mediterra. Zdravotnická zařízení, která spravujeme, kontinuálně rozvíjíme pro navýšení komfortu pro naše pacienty.

V neratovické nemocnici jsme před několika dny zprovoznili zcela nově vybavenou gynekologickou ambulanci, nově nabízíme maminkám možnost předporodních kurzů nebo například dokončujeme přípravy pro akreditaci SAK.

Pozn. red.: To, o čem jsme informovali již ve článcích VM kupuje Nemocnici Mělník, v Neratovicích mají problém a Bude mít mělnická nemocnice nového vlastníka?  se dnes potvrdilo a VM oficiálně potvrdila převzetí mělnické nemocnice. Vyjádření Dagmar Dvořákové je ze dne 9.10.2013

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


balisety stop

Výkop

Kolo první - zastupitelstvo

Kolo druhé - mediální (Mělnický deník) (iDnes.cz)

Kolo třetí - kolik stálo dopravní značení na Pražské

Kolo čtvrté - Za co může policie a za co město?

Kolo páté - konec balisetů?

Kontakt

iSoutok.cz